نتیجه نبرد بی ام و M5 جدید با پورشه 911 و نیسان GT-R + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
بی ام و M5 Competition در آخرین قدرت نمایی نه سراغ یک سدان اسپرت بلکه به سراغ دو خودروی سوپر اسپرت یعنی پورشه 911 و نیسان GT-R رفته است.
گرچه بی ام و M5 با این دو خودرو همخوانی از نظر کلاس ندارد اما از نظر قیمتی هر سه این خودرو ها در یک بازه ی حدود 120 هزار دلاری قرار دارند.
نیسان GT-R این رقابت از نوع Track Pack بود که 640 اسب بخار قدرت و 829 نیوتون متر گشتاور دارد. این خودرو 1720 کیلوگرم وزن دارد و به سیستم چهارچرخ محرک مجهز است.

رقیب دیگر از آلمان پورشه 911 توربو اس است. این خودروی 10 ساله 1650 کیلوگرم وزن دارد و موتور آن می تواند 760 اسب بخار قدرت و 1000 نیوتون متر گشتاور تولید کند.
در انتها به سدان آلمانی یعنی بی ام و M5 با وزن 1950 کیلوگرم می رسیم. موتور بی ام و 625 اسب بخار قدرت و 750 نیوتون متر گشتاور دارد.
نتیجه ی این درگ را افشا نمی کنیم اما فارق از نتیجه ی رقابت که در ویدیوی زیر خواهید دید انتخاب ما بی ام و M5 است چون ضمنی اینکه می تواند مسافر و بار بیشتری حمل کند همچنان عملکرد آن در حد خودروهای سوپر اسپرت است.

نظرات
 
 
 
وجدان ژاپن 1398/1/5
راننده gtr به همه جا حواسش بود غیر از رانندگی
  • احمد 1398/1/6
    فقط جی تی ار

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران