خداحافظی مزدا با گیربکس دستی

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
مدل 2019 مزدا 6 از این پس با گیربکس دستی به بازار عرضه نخواهد شد و این خودرو تنها با یک گیربکس 6 دنده اتوماتیک قابل خرید است. گیربکس دستی 6 سرعته در مدل پایه ی مزدا 6 عرضه می شد که به موتور 4 سیلندر 2.5 لیتری تنفس طبیعی به قدرت 187 اسب بخار و گشتاور 252 نیوتون متر مجهز بود.
برای سال 2019 قیمت مدل پایه ی مزدا 6 معادل 24 هزار دلار است که در مقایسه با مدل 2018 حدود 1800 دلار افزایش پیدا کرده است. در قبال این افزایش قیمت،

مزدا 6

مزدا 6

خریداران مزدا 6 امکانات ایمنی بیشتری شامل سیستم ترمز اضطراری خودکار، رادار بین خطوط، سیستم کمکی بین خطوط، چراغ های خودکار، کروز کنترل هوشمند و برف پاک کن های خودکار را دریافت می کنند. تمام این امکانات قبلا به صورت آپشن در این خودرو عرضه می شدند اما حالا دیگر به صورت استاندارد در مزدا 6 وجود دارند.

مزدا 6

مزدا 6

برای سال 2019 مزدا تمامی تیپ های مزدا 6 را به سیستم توزیع الکترونیکی گشتاور به نام G-Vectoring Control Plus مجهز کرده است. نسل جدید این سیستم که کلمه ی پلاس نیز به انتهای نام آن اضافه شده است می تواند در هنگام ترمز گیری در پیچ ها نیز کنترل خودرو را بهبود ببخشد.
مزدا 6 جدید در کنار موتور 2.5 لیتری مدل پایه به یک موتور قوی تر توربو با حجم 2.5 لیتر نیز مجهز است که می تواند 250 اسب بخار قدرت و 420 نیوتون متر گشتاور تولید کند. مشتریان در اروپا می توانند موتور 2.2 لیتری توربو دیزل به قدرت 173 اسب بخار و گشتاور 420 نیوتون متر را نیز انتخاب کنند.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
احسان 1398/1/16
چه حیف، تنها خودروسازی که هنوز به گیربکس دستی وفادار مونده هوندا هست که آکورد جدید رو دستی هم میفروشه. البته تا آینده نه چندان دور با عرضه خودروهای تمام الکتریکی باید با موتورهای دورن سوز و گیربکس اتومات هم خداحافظی کنیم...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران