پراید از گردونه تولید حذف می شود

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به تازگی کمیسیون صنایع از شرکت خودروسازی سایپا بازدید داشته و یکی از اعضای این کمیسیون در مصاحبه با خبرگزاری های داخلی به نقل از مدیرعامل سایپا عنوان کرده است که تولید پراید به زودی متوقف و خودروهای تیبا یا کوئیک جایگزین آن خواهند شد.
به نقل از ایرنا، ولی ملکی در خصوص تولیدات سایپا توضیح داد که این شرکت توانسته است خروجی روزانه خطوط تولید خود را از 600 خودرو به 2 هزار دستگاه خودرو برساند تا بتواند به تعهدات خود عمل کند.
نماینده مردم مشکین شهر همچنین تصریح کرد که نمایندگان مردم در مجلس در خصوص عملکرد سایپا به این شرکت تذکر داده و از مدیر عامل آن خواستند که در انجام تعهدات خود در طرح های فروش فوری و پیش فروش سریعتر اقدام کند تا سر مردم در این میان بی کلاه نماند.
ملکی در انتها توضیح داد که نمایندگان پس از استماع گزارش مدیرعامل سایپا، از خطوط تولید خودروهای تیبا و کوئیک بازدید کردند.
نظرات
 
 
 
علی 1398/2/6
خدا نکنه. چطوری دلتون میاد پراید تولید نکنید؟
سایپا رهام 1398/2/6
حواستان باشد پراید جایگزین تیبا و کوییک نشود نمی خواد کوییک و تیبا را جایگزین پراید کنید
محمد 1398/2/6
صد ساله میخوان پراید رو از خط تولیدشون حذف کنن ولی بسوزه پدر طمع و پول پرستی سازنده های خودرو
نوید 1398/2/6
توروخدا این کارو نکنین. ما خیلی ناراحت میشیم. تعدیل جمعیتو چطور میخواین انجام بدین پس؟
حیفه. هنوز میشه چراغشو عوض کرد و علاوه بر زه بغل چیزای دیگش رو حذف کرد.

تولیدشو قطع نکن لعنتی
حسین 1398/2/6
پراید که خوب پیشرفت کرده بود بابا چرا حذفش کنین؟! اگه چند سال دیگه بمونه آپشن هاش از بنز و بی ام و و این خودرو های چرت اند پرت بهتر میشه لطفا این کارو با ما ها نکنید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران