طرح پیش فروش سایپا ویژه اردیبهشت ماه منتشر شد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
طرح جدید پیش فروش سایپا از امروز دوشنبه مورخ نهم اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا زمان تکمیل طرح در اختیار متقاضیان خواهد بود. در این شرایط خودروهای کوییک دنده ای، تیبا صندوقدار، پراید 131 و پراید 151 ، ساینا و نیسان وانت عرضه شده اند. موعد ارسال دعوت نامه این خودروها بسته به نوع خودرو، از شهریورماه امسال تا اسفند 98 متغیر خواهد بود و صحبتی از زمان تحویل به میان نیامده است. سود مشارکت طرح پیش فروش سایپا ، هجده درصد و سود انصراف آن دوازده درصد است. در جدول زیر می توانید شرایط پیش فروش سایپا ویژه اردیبهشت ماه را ببینید:
طرح پیش فروش سایپا ویژه اردیبهشت ماه

طرح پیش فروش سایپا ویژه اردیبهشت ماه

نظرات
 
 
 
امین 1398/2/9
تورو قرآن نخرید پارسال همین کلاه و سرم گذاشتن آخرش ۵ درصد زیر قیمت بازار باهامون حساب کردن زمانی که شهریور ثبت نام میکردم اگه از بازار میخریدم ۳۸ در نیومد الان بعد ۸ ماه باید ۵۴ پول بدم تازه ۸ ماهم صبر کردم حالا تو بازار چنده ۵۸ میلیون
  • محمد 1398/2/10
    امیدوارم ملت متنبه شده باشن و گول این کلاش ها رو نخورن ، خرید کردن از این از خدا بی خبرها عینه ذلالت هست
  • افشین 1398/2/10
    میخواستی نخری !
افشین 1398/2/10
این پیش فروش های پشت هم پشت هم نشان از وضع کاملا آشفته خودروسازاست. ملت نمی خرند دیگه، البته اونم نه به خاطر اینکه بخوان تحریم کنند که تاریخ ثابت کرده ملت ایران عمرا اهل این حرفا نیستند ! نه دیگه کسی پول نداره بخواد ماشین بخره !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران