گردهمایی پرشور خودروهای جک برگزار شد + عکس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
در روزهایی که بازار خودرو با التهابات بسیار و شرایط عجیبی دست و پنجه نرم می کند، تنها برگزاری چند گردهمایی خودرویی است که می تواند حال خودرودوستان را خوب کند. ساعت ده صبح جمعه سیزدهم اردیبهشت ماه نیز مالکین و علاقمندان به خودروهای جک در بلوار پاک نژاد تهران گردهم آمدند تا گردهمایی جک سواران را برگزار کنند.
عمده ترین خودرو موجود در این گردهمایی با برند جک، کراس اوور جک S5 بود که در کنار چری تیگو 5 ، برای مدت ها کراس اوورهای خوش فروش و پر امکانات بازه صد میلیون تومان را تشکیل می دادند و در حال حاضر بنا به شرایط بازار، قیمتی دوبرابر پیدا کرده اند. جک S5 ابتدا در نسخه دنده ای وارد بازار شد که شتاب فوق العاده آن توانست بسیاری از مالکان را تحت تاثیر قرار دهد. در ادامه نیز این خودرو با گیربکس اتوماتیک و امکانات بیشتر به بازار عرضه گشت که هم اکنون نیز روی خط تولید قرار دارد.

همایش جک

همایش جک

بخش دیگری از گردهمایی به خودروهای سدان جک، شامل جک J5 و جک J4 اختصاص داشت که در زمان ورود به بازار توانستند با مشخصات فنی خوب خود و چهره جذاب تر نسبت به محصولات داخلی، بخش قابل توجهی از بازار را در اختیار بگیرند. جک J5 در چین هم اکنون در نسخه جدیدی و با سیستم پیشرانه الکتریکی عرضه می شود و کرمان موتور نیز پس از توقف تولید، جک j4 را به جای آن به بازار عرضه کرده است که یک سدان کوچک کم مصرف و اقتصادی است. مطابق نظر اکثر مالکین این خودرو، جک j4 با وجود ضعف امکاناتش، از نظر مصرف سوخت و دوام در طولانی مدت، توانسته نظر آنها را جلب نماید. در ادامه می توانید تصاویر این گردهمایی را از خودروبانک مشاهده کنید.
نظرات
 
 
 
سجاد 1398/2/15
چقد مسخره
  • محمد 1398/2/31
    سلام یه ماشین رو جا انداختی جک s3 هم تو این گردهمایی بود خواستی عکس ها شو برات بفرستم
    برای من جالب هست که تنها جک جی 4 رو ازش نام بردید اما جک اس 3 که حدود 5 الی 8 تا بودن رو نه
ابراهیم 1398/2/18
کی فکرشو میکرد قدری بدبخت بشین که گردهمایی خودرو چینی رو با تیتر پرشور بزنیم خودروی ک در بازارهای معتبر جهانی اصلا جایی ندارد ... وقتی ی مشت بی سواد کشور رو بچرخونن تهش میشه ی دلال بی همه چیز که برای راحتی و بدون فکر کردن امتیاز میگیره میده به چینی های بی همه چیزتر .... دلم ی شورلت آمریکایی میخواد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران