گزارش تصویری از نمایشگاه خودروهای کلاسیک برج میلاد؛ گردهمایی پیرمردهای گران‌بها

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
نمایشگاه خودروهای کلاسیک در برج میلاد تهران در حال برگزاری است و تا 12 خردادماه نیز ادامه دارد. این نمایشگاه از ساعت 18 الی 24 دایر است و علاقمندان می توانند برای مشاهده خودروهای کلاسیک گران بهایی که در این نمایشگاه حاضر شده اند، به برج میلاد تهران مراجعه کنند.
در این نمایشگاه خودروهایی چون فیات مدل 1927، مرسدس بنز 600 پولمان، فراری 365، جگوار E-Type، پورشه 911 کاررا مدل 1975، شورلت کوروت و کامارو نسخه Z28 و بسیاری دیگر از خودروهای کلاسیک خاص و کمیاب حضور دارد.
در زیر می توانید عکس هایی از این نمایشگاه را مشاهده کنید.
نظرات
 
 
 
شاهکار 1398/3/7
سلام چند سال پیش یک محلی در کیلومتر 13 جاده مخصوص برای این خودور های تاریخی در نظر گرفته شده بود که اصلا در شان این خودرو ها نبود. البته اگر این تصاویر همه خودرو های نمایش داده شده است باید بگم که در واقع تعداد کثیری از ارزشمندترین خودرو های موجود در آن موزه به اینجا منتقل نشده است. مثل سری خودرو های پورشه، خودروی لامبورگینی، خودروی احمدشاه، خوردور های موسوم به دربار پهلوی، کالسکه های دربار قاجار و ... امیدوارم که این خودرو ها در صحت در ایران عزیز باقی باشند و بلایی بر سر این گنجینه نیامده باشه!
پوریا 1398/3/7
سلام ورودیه نمایشگاه چقدر هست ؟
  • شاهین 1398/3/10
    10 هزار تومن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران