بطری آب مکلارن سنا بیش از 90 میلیون تومان! + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
اساس پیدایش خودروهای سوپرکار و یا هایپرکار را می توانیم برآورده کردن نیاز ثروتمندان معرفی کنیم، این بدان معنا نیست که ثروتمندان تنها برای برطرف کردن نیاز خود به این دسته از وسایل نقلیه احتیاج دارند، بلکه منظور این است که وسایل نقلیه سوپرکار و هایپرکار می توانند گوشه ای از ثروت هنگفت آنان را به نمایش بگذارند، همچون فرد ثروتمند خوش نام ایرانی یعنی "مانی خوشبین" که در گاراژ خانه خود کلکسیونی از ماشین های خاص و منحصربه فرد دارد که یکی از آنان می تواند خودروی منحصربه فرد "مکلارن سنا" باشد.
امروز اینجا نیستیم تا در رابطه با کلکسیون مانی خوشبین و یا خودروی مکلارن سنا صحبت کنیم، بلکه هدف اصلی ما پرداختن به یکی از آپشن های خودروی "مکلارن سنا" خواهد بود که به تنهایی چندین هزار دلار قیمت دارد و به ظاهر شاید چنین قیمتی فاصله زیادی تا کارایی و ارزش آن داشته باشد.
همانطور که در عنوان مقاله نیز به آن اشاره شد، قصد داریم به یکی از آپشن های مکلارن سنا در نسخه ای که "مانی خوشبین" با تمامی امکاناتش سفارش داده است اشاره کنیم، یعنی "بطری آب شخصی راننده" که از جنس فیبرکربن ساخته شده و به تنهایی 7000 دلار قیمت دارد و ارزش گذاری آن خیلی بیشتر از ساعت لوکسی خواهد بود که بدون شک مانی خوشبین به دستان خود می اندازد، هرچند این 7000 هزار در قیمت بیش از 1 میلیون دلاری مکلارن سنا شاید به چشم نیاید، اما به طور جداگانه ارزش آن به یک خودروی ارزان قیمت بازار نزدیک خواهد بود و اگر با نرخ حدودا 14 هزار تومانی دلار آن را حساب کنیم، قیمت آن نزدیک به 100 میلیون تومان خواهد شد!.


نظرات
 
 
 
محمد 1398/3/15
قابل توجه شما که گفتین ساعت رو دست ایشون از ای بطری ۷۰۰۰ دلاری ارزونتره
ساعت رو دست ایشون audemars piguet هستش و حداق ۴۵ هزاردلار قیمت داره کاش مقاله نویسی تو سایتتون و دست هرکسی ندی که اطلاعاتش چیزی در حد صفره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران