شرایط فروش بسته های گارانتی پرشیاخودرو اعلام شد

خدمات خودروهای بی ام و همواره به گران بودن معروف بوده اند و به خصوص پس از بهم ریختن شرایط اقتصادی، انجام سرویس های دوره ای این لوکس های باوارایایی گران تر نیز شده است. در همین راستا، شرکت پرشیا خودرو که به فروش و خدمات پس از فروش بی ام و در ایران اشتغال دارد، شرایط تمدید گارانتی خودروهای بی ام و را اعلام نمود. بسته های گارانتی پرشیا خودرو شرایط بهتری را برای مالکان خودروهای بی ام و در مقابل هزینه های سنگین سرویس های دوره ای یا دردسرهای ناشی از تصادفات فراهم می کند. علاوه برآن، دارا بودن گارانتی برای یک خودرو لوکس یا نیمه لوکس در شرایط فعلی، موجب حفظ ارزش آن برای مالک خواهد شد.
این بسته های گارانتی ویژه خودروهای بی ام و مدل 2013 به بالا و با حداکثر کارکرد 60000 کیلومتر می باشد. در صورتی که گارانتی اصلی خودرو به اتمام رسیده باشد، بی ام و مالک توسط کارشناسان پرشیا خودرو مورد بررسی های فنی قرار می گیرد تا از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل شود، اما اگر گارانتی اصلی خودرو همچنان پابرجا باشد، امکان تمدید گارانتی بدون بازدید وجود دارد. بسته های گارانتی پرشیاخودرو در چندین سطح ارایه می شوند و در سری جدید، بسته گارانتی پلاتینیوم نیز به آن افزوده شده که شامل 2 سال گارانتی کامل خودرو به همراه BSI PLUS بوده و همچنین شامل 2 سال بیمه بدنه کامل می باشد. و دارندگان این بسته، از خدمات اشخاص ویژه یا VIP پرشیا خودرو بهره مند خواهند بود. ارائه خدمات BSI سرویس های دوره ای و بیمه بدنه کامل نیز به بسته های طلایی و نقره ای افزوده شده است.
بسته های گارانتی پرشیاخودرو

بسته های گارانتی پرشیاخودرو

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران