قیمت جدید محصولات چری توسط مدیران خودرو منتشر شد - تیر 98

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
در حالی که بسیاری از شرکت های خودرویی و واردکنندگان رسمی در شرایط نا مساعد اقتصادی فروش محصولات خود را متوقف و یا با بهانه های مختلف اعلام تعلیق فعالیت و یا حتی خروج در ماه های آتی را داشته اند، شرکت مدیران خودرو به عنوان نماینده رسمی محصولات چری و ام وی ام در ایران همچنان به عرضه بدون وقفه محصولات خود در بازار کشورمان ادامه می دهد.
این گروه خودروسازی لیست قیمت جدید محصولات "چری" را ویژه تیرماه 98 اعلام نمود.
قیمت جدید محصولات چری

قیمت جدید محصولات چری

نظرات
 
 
 
وحید 1398/4/5
ظاهرا مامور اصلی افزایش قیمت خودرو و مانع کاهش قیمت، مجموعه مدیران خودرو هستش
اون یکی ها تو افزایش قیمت کمی احتیاط دارن، ولی اینا الارغم روند بازار، قیمت ها رو افزایش میدن، تا (به نمایندگی از بقیه) از روند بازار جلوگیری کنه
Alireza 1398/4/6
Be khatere in ke hich khari nemikhare ro dasteshon bad karde ba in gheymata
Nader 1398/4/6
باور نکردنیه هرجوری فکر می کنم امکان نداره کسی ثبت نام کنه ... ولی واقعیت چیز دیگریست ...
Khashayar 1398/4/6
واقعا برام‌جای سوالِ که بر اساس چه اصل و منطقی اینقدر این شرکت قیمت هاشو هر چند وقت بالا میبره / در نبود نظارت و بازار بسته ی ایران سواستفاده ی این شرکت برای من کاملا مشهوده ؛ ای کاش سایت شما در حمایت از ما مصرف کننده ها از آگهی زدن این تبلیغ خودداری میکرد.
محمد 1398/4/6
عین خر تو گل دارن دست و پا میزنن ، دوزار فروش ندارن اونوقت هر روز غلط اضافی میکنن قیمت جدید میدن خدا رو شکر کسی هم نیست افسارشون رو بکشه مثلا تعزیرات قرار بود باهاشون برخورد کنه ولی مردم خودشون عقل دارن هیچکسی این آشغال ها رو با این قیمت نمیخره
Bj 1398/4/6
واقعا خنده داره کی با این قیمت این ماشینارو میخره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران