تخریب فراری F12 توسط راننده ناتوان + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
راندن فراری های دیفرانسیل عقب، به خصوص در شرایط لغزنده، همواره یک دردسر برای رانندگان آماتور بوده و همواره شاهد ویدیوهایی از این فراری های بخت برگشته هستیم که به علت ناتوانی راننده در کنترل خودرو، از مسیر خارج شده و به دیواره ها یا گاردریل برخورد می کنند. فراری F12 نیز یکی از قوی ترین ساخته های این شرکت ایتالیایی است که پیشرانه آن، 730 اسب بخار قدرت را به چرخ های عقب این خودرو منتقل می کند. راندن فراری F12 دیفرانسیل عقب، با چنین گشتاور زیادی، در یک جاده خیس، توانایی و مهارت های خاصی را می طلبد و برای رانندگان آماتور سخت است که به اندازه نیاز پدال گاز را فشار دهند، تا کنترل خودرو از دست آنها خارج نشود. در این ویدیو، راننده ناتوانی را می بینیم که توانایی کنترل فراری F12 خود را ندارد و موجب ایجاد خسارات بسیاری می شود.
مشاهده این ویدیو ثابت می کند که خرید یک خودرو گران قیمت، مهارت رانندگی شما را افزایش نمی دهد و پیش از آن که با یک سوپراسپرت رانندگی کنید، نیاز است توانایی های خود را افزایش دهید. این حادثه در چین رخ داده است و ناتوانی راننده در کنترل خودرو، عامل اصلی بروز این واقعه بوده، چرا که مسیر کاملا صاف و پهن و خالی از ازدحام است. نکته جالب در این تصادف، برخورد فراری به رمپ هردوطرف اتوبان است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران