چهارمین گردهمایی هیوندای i20 توسط باشگاه هیوندای i20 ایران برگزار شد + عکس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
هیوندای i20 یک هاچ‌بک اقتصادی و کم استهلاک است که نقش نسخه پنج در هیوندای اکسنت را در سبد محصولات این شرکت کره‌ای ایفا می‌کند. هیوندای i20 در سه نسل وارد بازار ایران شده و آخرین نسل آن، توسط کرمان موتور و به صورت مونتاژ داخل در بازار حضور پیدا کرده است. چهره زیبا، عملکرد اقتصادی و نمرات خوبی که این هاچ‌بک کره‌ای از موسسات و مجلات مختلف دریافت کرده، موجب شده‌اند که مشتریان ایرانی استقبال خوبی از این خودرو داشته باشند و هیوندای i20 به فروش قابل قبولی در بازار دست پیدا کند، با وجود آنکه از نظر آپشن، نمونه تولید داخل تفاوت هایی با مدل های وارداتی دارد.

گردهمایی هیوندای i20

گردهمایی هیوندای i20

همانند بسیاری دیگر از خودروهای وارداتی و داخلی، هیوندای i20 نیز کلوپ طرفداران خاص خود را دارد و این باشگاه‌، گردهمایی‌های مربوطه را برگزار می‌کند. روز جمعه 28 تیرماه، چهارمین گردهمایی هیوندای i20 توسط باشگاه هیوندای i20 ایران در پارکینگ مجتمع رویال پلازا تهران برگزار شد که با استقبال نسبتا خوب مالکان این هاچ‌بک روبرو بود. تمامی نمونه‌های حاضر در این گردهمایی، متعلق به نسل آخر و نمونه‌های مونتاژ شده توسط کرمان موتور بودند که در رنگ‌های متنوع و بعضا خاص در این رویداد حضور داشتند. در انتها می‌توانید تصاویر تهیه شده از این گردهمایی که توسط خودروبانک تهیه شده است را مشاهده نمایید.
نظرات
 
 
 
تلت 1398/4/29
ذنتا

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران