نگاهی به گردهمایی خودروی ساینا در تهران + عکس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
ساینا پس از سمند و تیبا، سومین خودرو ملی است که در حقیقت نمونه ارتقا یافته و اصلاح شده تیبا محسوب می‌شود. از نظر فنی، هیچ تفاوتی میان ساینا و تیبا وجود ندارد و تنها در بخش ظاهر و امکانات، با محصولی بروزتر و جدیدتر از تیبا روبرو هستیم. ظاهر بهتر در کنار امکانات بیشتر، موجب شده‌اند که ساینا در این سالها فروش مناسبی داشته باشد و استقبال خوبی از آن صورت گیرد. همچنین برخلاف تیبا، که ابتدا با اختلاف قیمتی اندکی با پراید به فروش می‌رسید، ساینا اختلاف قیمت بیشتری با این خودرو ارزان قیمت دارد.

گردهمایی ساینا

گردهمایی ساینا

با وجود کیفیت نازل محصولات ارزان قیمت وطنی، ساینا با ارایه ظاهری نسبتاً جدید در کنار امکانات رفاهی راضی کننده، گزینه‌ای مطرح برای استفاده دوم در کنار خودرویی گران قیمت، یا تبدیل شدن به اولین خودرو یک خانواده کم جمعیت محسوب می‌شود. در کنار گردهمایی هیوندای i20 و چانگان CS35، روز جمعه 28 تیرماه شاهد یک گردهمایی دیگر نیز بودیم. در بعد از ظهر این روز گرم تابستانی، ساینا سواران در بوستان نهج البلاغه گردهم آمدند تا ساعاتی را به بحث و تبادل نظر در مورد خودروهایشان بگذرانند.

گردهمایی ساینا

گردهمایی ساینا

در ادامه می‌توانید تصاویر گردهمایی ساینا که توسط خودروبانک تهیه شده است را تماشا کنید:
نظرات
 
 
 
علی 1398/4/29
دیگه برای ساینا هم گردهمایی!بعد اونوقت درباره ی چه آپشنی حرف میزنن؟یا میگن برای من رینگ هست برای تو قالپاق؟!
ینفر 1398/4/30
جمع شدین درباره چی تبادل نظر کردین قالپاق؟ یا زه بقل درب
شمام دیگه ..شو دراوردین
Romo 1398/4/30
بخوبی گردهمایی الاغ، شتر هم راه بگذارید
مصطفی 1398/4/30
سلام دوستان ببینید یک خودرو با ظاهر نسب به روز ساختن حالا ببین چه میکنید شما ها خوب حمایت کنید که خودرو ساز هم بدونه امروز شکل رو تغییر داده مورد استقبال قرار گرفته فردا فنی و..... شما ها فقط خیانت
علی 1398/4/31
یه چند وقت دیگه گردهمایی وانت پیکان و نیسان آبی و خاورم خواهیم داشت به امید خدا...

فقط کورس نذارید یوقت با این ماشینا به خودتون رحم کنید لا اقل. ..😃
جواد 1398/4/31
بابا بخدا این همون پرایده فقط قیافه زشت و داغون اش رو به خیال خودشون بروز کردن :\
قاسم 1398/5/1
واقعآ خدایی قیمتهارا درست حسابی بنویسید مردم سر گردان نشن کجای دنیا این دلال بازی است همه خود مختار شدن ایران خودرو ورشکست شده میخواد پدر مردمو در بیاره خود دانی
سید 1398/6/1
جالبه
ساینا در هفت رنگ سفید،نقره‌ای،نوک‌مدادی،مشکی،آبی‌تیره،قهوه‌ای‌تیره،قرمزتیره تولید میشه اما این جمعیت کلا سفید با یه دونه نوک‌مدادی چرا آخه؟
مهدی رنجبر 1399/5/21
چراازطرح مرتضی آلاد برای فیس لیفت ساینا استفاده نمی شود وچرا16سوپاپ نشد من در این مورد جواب می خوان چراجواب نمیدید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران