مراکز رمزگشایی کارت سوخت کجاست؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
با اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از تاریخ ۲۰ مردادماه، سوخت‌رسانی تنها با کارت سوخت با اولویت در کلان شهرهای تهران، اصفهان، کرج و تبریز اجرایی می‌شود، اما کسانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده‌اند باید چکار کنند؟
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، برای رمزگشایی کارت سوخت در کلان شهر تهران تعدادی مراکز در نظر گرفته شده است. در شمال تهران متقاضیان می‌توانند به خیابان پاسداران، خیابان گیلان شرقی، خیابان شهید عراقی شمالی، روبه‌روی پارک آینده، پلاک ۱۰۰ واحد چهار و شش مراجعه کنند.
متقاضیان در جنوب تهران نیز می‌توانند به آدرس میدان راه‌آهن، میدان بهداری، پشت بیمارستان بهارلو، خیابان انبار نفت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران مراجعه کنند.
در شرق تهران نارمک، دردشت، پایین‌تر از ایستگاه مدرسه، روبه‌روی کوچه شهید ثابتی پلاک ۲۲۸ و در غرب متقاضیان می‌توانند به خیابان ستارخان، نبش خیابان بهبودی مراجعه نمایند.
در جدول زیر لیست کامل مراکز رمزگشایی کارت سوخت در کلان شهر تهران را مشاهده می‌کنید. مراجعه کنندگان باید با در دست داشتن مدارک خود به صورت حضوری به این مراکز برای رمزگشایی کارت سوخت خود مراجعه کنند.

مراکز رمزگشایی کارت سوخت کجاست

مراکز رمزگشایی کارت سوخت کجاست

نظرات
 
 
 
مرتضی 1398/5/15
خوب مگه همه تهران زندگی میکنند؟ماکه تو کرج هستیم آدم نیستیم که یه آردس نذاشتید؟😠

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران