شرایط فروش سایپا برای شنبه 12 مردادماه اعلام شد + جدول

گروه خودروسازی سایپا به منظور عرضه محصولات خود به مشتریان، برای روز شنبه 12 مردادماه شرایط فروش محصولات خود را در قالب فروش فوری و اعتباری اعلام کرده است که مهم ترین ویژگی این شرایط فروش می تواند اضافه شدن خودروی تیبا صندوقدار به شرایط فروش اعتباری سایپا باشد که در ادامه می توانید با جزییات فروش آن همراه باشید.
در شرایط فروش نقدی محصولات سایپا نام دو خودروی وانت نیسان بنزینی و همچنین خودروی کیا سراتو 2000 دیده می شود، این درحالیست که شرایط فروش اعتباری سایپا علاوه بر خودروی وانت سایپا 151 و همچنین خودروی سایپا ساینا به همراه دو رینگ فولادی و رینگ آلومینیومی که قیمتی متفاوت نسبت به هم دارد، خودروی تیبا صندوقدار با رینگ های فولادی نیز به مشتریان عرضه خواهد شد که نحوه بازپرداخت تمامی محصولات در شرایط فروش اعتباری در قالب 3 چک چهارماهه خواهد بود.

شرایط فروش سایپا برای شنبه 12 مردادماه

شرایط فروش سایپا برای شنبه 12 مردادماه

نظرات
 
 
 
علی 1398/5/12
چیزی بنام فروش فوری وجود ندارد در بهترین حالت شش ماه دیگه خودرو تحویل میدن مواظب باشید کلاه سرتون نره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران