شرایط فروش سایپا برای پنجشنبه 17 مردادماه اعلام شد + جدول

گروه خودروسازی سایپا به منظور عرضه محصولات خود به مشتریان، برای روز پنجشنبه 17 مردادماه شرایط فروش محصولات خود را در قالب فروش فوری و اعتباری اعلام کرده است که در ادامه مروری کوتاه بر روی جزییات آن خواهیم داشت.
در شرایط فروش نقدی محصولات سایپا نام دو خودروی وانت نیسان بنزینی و همچنین خودروی کیا سراتو 2000 دیده می شود، این درحالیست که شرایط فروش اعتباری سایپا با حذف خودروی تیبا صندوقدار علاوه بر خودروی وانت سایپا 151، خودروی سایپا ساینا به همراه دو رینگ فولادی و رینگ آلومینیومی نیز به مشتریان عرضه خواهد شد که نحوه بازپرداخت تمامی محصولات در شرایط فروش اعتباری در قالب 3 چک چهارماهه تعیین شده است که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

شرایط فروش سایپا برای پنجشنبه 17 مردادماه

شرایط فروش سایپا برای پنجشنبه 17 مردادماه

نظرات
 
 
 
سید 1398/5/17
سلام ضمن عرض خسته نباشید خواهش میکنم ما اینقدر مشکل وگرفتاری داریم که دیگه طاقت انتظار ثبت نام خودرو پراید رو دیگه نداریم .اینقدر به بانکها رفتیم تا یا بتونیم یک پراید 131 یا 132 بگیریم از روزی که وام 30 میلیونی درست شد دیگه سایپا این پراید رو نمی فروشه بخداد خسته شدیم هی میگیم امروز اعلام میکنه دیگه حوصله خانواذه خودم رو نداریم .از شما خواهش میکنم اگر واقعا میخواهید این دو نوع پراید 131 و 132 رو به فروش بذارید اعلام بفرمایید اگر هم قصد فروش ندارید مارو از انتظار در بیارید .خداوند جزای خیر عنایت فرمایید با تقدیم احترام

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران