سایپا شرایط فروش اقساطی خود را برای روز یکشنبه اعلام کرد + جدول

گروه خودروسازی سایپا در جدیدترین اطلاعیه فروش خود، از روز یکشنبه 20 مردادماه فروش 5 محصول خود را به صورت اقساط آغاز خواهد کرد که در واقع از این 5 محصول یکی از آنان خودروی سایپا پراید 151 بوده، دو مدل آن خودروی تیبا صندوقدار با رینگ فولادی و آلومینیومی بوده و 2 محصول دیگر موجود در شرایط فروش هم خودروی سایپا ساینا دنده ای خواهد بود که با دو رینگ فولادی و آلومینیومی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
باتوجه به جدول قرار گرفته در زیر، می توانیم شاهد موعد تحویل 30 روزه پس از پذیرش برای تمامی محصولات و همچنین شرایط بازپرداخت مشترک در قالب 3 چک چهار ماهه باشیم که برای اطلاع از جزییات بیشتر آن می توانید به جدول زیر توجه کنید.

شرایط فروش اقساطی سایپا برای روز یکشنبه 20 مردادماه

شرایط فروش اقساطی سایپا برای روز یکشنبه 20 مردادماه

نظرات
 
 
 
محمد 1398/5/20
شما اول ماشین هایی که ملت پارسال ثبت نام کردن بدین بعد غلط اضافی کنید ، الان همه لنگ ۵ میلیون وام شما هستن ، واقعا خاک بر سرتون

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران