کلاهبرداری به بهانه کارت سوخت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا درباره کلاهبرداری از حساب شهروندان به بهانه کارت سوخت، اظهار داشت: متاسفانه عده‌ای کلاهبردار از این موضوع سوءاستفاده کرده و شهروندان را به درگاه‌های جعلی هدایت کرده و اقدام به خالی کردن حساب آنها می‌کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، وی ادامه داد: به شهروندان توصیه می‌کنیم حتما از طریق سازمان‌ها و نهادهای مربوطه که مسئول ارائه خدمات کارت سوخت هستند، اقدام کنند. همچنین به هیچ سایت و صفحه‌ای که درخواست وجه می‌کنند مراجعه نکنند.
وی در پایان گفت: خوشبختانه در اطلاعیه‌ای که توسط شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منتشر شده، قرار است جایگاه‌های سوخت با کسانی که کارت سوختشان هنوز آماده نشده، همکاری کنند. پس توصیه ما به شهروندان این است که اقدام شتابزده نکنند و حتما به دفاتر و درگاه‌های مجاز که در اطلاعیه سازمان مربوطه اعلام شده، مراجعه کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران