خودروهای داخلی فاقد استاندارد هستند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سردار تیمور حسینی فرمانده پلیس راه کشور اظهار داشت: با اطمینان می‌توان گفت که خودروهای داخلی فاقد استاندارد لازم بوده و با استانداردهای روز جهان فاصله زیادی دارند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، وی در ادامه افزود: تشخیص امنیت خودروها با سازمان استاندارد است که بر اساس برخی تست‌ها تعیین می‌شود.
رئیس پلیس راه کشور در ادامه تصریح کرد: همانطور که فرمانده پلیس راهور تاکید کردند پراید در سال ۹۹ شماره‌گذاری نمی‌شود. البته باید یک عزم جدی بین تمام مسئولان ایجاد شود.
سردار حسینی در پایان گفت: امیدواریم از سال آینده پراید دیگر تولید نشود و این خودرو در مدت زمان ۱۵ تا ۲۰ ساله از چرخه حمل و نقل کشور خارج شود.
نظرات
 
 
 
احمد 1398/5/29
اینو هر ننه مرده ای در ایران میدونه. جدیدا مسولین و نمایندگان مجلس فکر می کنند علم غیب زذه شدند و چیزایی میدونند که دیگران نمی دونند!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران