شرایط فروش خودروهای ب‌ام‌و توسط پرشیاخودرو اعلام شد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
پرشیاخودرو، نماینده رسمی ب‌ام‌و و مینی در ایران شرایط فروش جدید خودروهای نو ب‌ام‌و را با قیمت‌های جدید و رقابتی اعلام کرد.
به نقل از سایت رسمی روزنامه دنیای خودرو، این شرایط فروش که در مدت محدود برگزار می‌شود، در نوع خود بی‌سابقه بوده و با شرایط استثنایی همراه است. مشتریان می‌توانند تنها با 40درصد پیش‌پرداخت و اقساط تا 36‌ماه، خودروهای 320i و 330i سدان، 530i سدان و 730Li را به‌صورت تحویل فوری خریداری کنند.
خودروهای موردنظر در شرایط فروش تابستانی، دارای 5‌سال یا 150هزارکیلومتر گارانتی پرشیاخودرو بوده که به همراه 2سال سرویس BSI+ هستند.
در این جشنواره فروش‌ویژه که در نمایندگی‌های فروش پرشیاخودرو در سراسر کشور برگزار شده، مالکان خودروهای ب‌ام‌و و مینی نیز می‌توانند خودرو کارکرده خود را تحویل پرشیاخودرو دهند و در مقابل خودرو نو ب‌ام‌و با همان شرایط استثنایی و حداقل سود تحویل بگیرند.
به لطف امکان تعویض خودرو کارکرده با نمونه صفر کیلومتر توسط پرشیاخودرو، ب‌ام‌و و مینی‌سواران ایرانی با راحتی هر چه بیشتر می‌توانند اقدام به خرید خودرو جدید خود کنند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نمایندگی‌های پرشیاخودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران