فروش ویژه وانت کارا از سوی بهمن موتور آغاز می شود

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بهمن موتور از فروش ویژه وانت کارا از تاریخ 12 شهریور ماه خبر داد.
بهمن موتور اعلام کرده است در این روش فروش صرفاً مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هر گونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک، اعتبار سنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکانپذیر خواهد بود. بدین منظور که چنانچه مشتری وجه پیش پرداخت را واریز ولی به هر دلیلی اعتبار سنجی ارائه نموده تایید نگردد وجه مشتری مسترد و مشتری در این خصوص هیچگونه ادعایی نخواهد داشت و ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.
در این روش، اخذ چک های بازپرداخت از شخص ثالث امکانپذیر نیست.
گفتنی است قیمت اعلام شده از سوی بهمن موتور برای وانت تک کابین 86 میلیون و 560 هزار تومان و برای وانت دو کابین 96 میلیون 260 هزار تومان است.
فروش ویژه وانت کارا

فروش ویژه وانت کارا

نظرات
 
 
 
Malt hill 1398/6/12
وانتی با موتور روآ
و طراحی ۴۰ سال پیش
و کیفیت داغون
ولی با قیمت لاکچری.
عجب بدبختی شدیم ما

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران