فروش نقد و اقساط 4 محصول سایپا از جمله کیا سراتو از روز شنبه + جدول

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
برای روز شنبه مورخ 16 شهریورماه 98، گروه خودروسازی سایپا 4 محصول خود را در مدل های مختلف به صورت نقد و اقساط در اختیار مشتریان خود قرار خواهد داد و مشتریان می توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه با مراجعه به وبسایت گروه خودروسازی سایپا، خودروی قرار گرفته در شرایط فروش این خودروساز داخلی را انتخاب کنند که جزییات بیشتر آن را در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد.
برخلاف روزهای گذشته، در طرح فروش نقدی گروه خودروسازی سایپا محصولات بیشتری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که در این خصوص می توان به فروش کیا سراتو 2000 آپشنال با قیمت 295 میلیون تومانی و همچنین دو خودروی تیبا صندوقدار و ساینا دنده ای اشاره داشت که هردوی آنان با رینگ فولادی و آلومینیومی ثبت سفارش خواهند شد و همچنین مشتریان می توانند 1 ماه پس از ثبت نام سفارش خود را تحویل بگیرند.
علاوه بر این، در شرایط فروش اعتباری سایپا محصولاتی همچون سایپا 151، تیبا صندوقدار با دو رینگ متفاوت و همچنین خودروی ساینا دنده ای با دو رینگ متفاوت دیده می شود که شرایط بازپرداخت تمامی آنان به صورت 3 چک چهارماهه بوده و با موعد تحویل 30 روزه در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

فروش نقد و اقساط 4 محصول سایپا از روز شنبه

فروش نقد و اقساط 4 محصول سایپا از روز شنبه

نظرات
 
 
 
Yas 1398/6/16
لامصبا قشنگ معلومه خودشون از اول تا اخر بازار رو گرون کردن و اخرشم به مقصودشون رسیدن. الان دقیقا بی شرفا اومدن حتی گرونتر از بازار قیمت دادن اونم تحویل یک ماهه خب میریم سریع در بنگاه میخریم. واقعا ما هم اره نفهمیدیم گرونی بازار کار خودروسازهای دولتی نبود
Alireza Barooti 1398/6/16
آخه وقتی سراتو ۲۰۰۰ آپشنال توی بازار و نمایشگاه ۲۹۰ میلیون نقدی وجود داره ، پیش فروش یکماهه با قیمت ۲۹۵ میلیون یعنی چی !!!!!!؟؟؟؟؟ خودرو ساز ها قرار بود ۵٪ زیر قیمت حاشیه بازار خودروهاشون رو عرضه کنن ! تخلف به این وضوح رو چرا هیچ کس رسیدگی نمیکنه !!! حالا دولت با خودشونه قوه ی قضاییه و ناظران حکومتی چرا جلوش رو نمیگیرن !!!
بابک 1398/6/17
خودروسازان قدرتمند هستند دولت چیزای نمی تونه بگه چون اگه دولت چیزی بگه خودرو ساز بخشنامه ی این فروش فوری دروغ رو هم لغو می کنه تو بازار باز خودرو گرون میشه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران