درخواست مدیر عامل تازه ایران خودرو از دولتمردان

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
در نشست مشترک ایران‌خودرو و سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان که با هدف بررسی وضعیت صنعت خودرو و تبیین چالش‌های موجود در این صنعت برگزار شد، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو به تشریح مهم‌ترین سیاست‌ها و برنامه‌های این شرکت خودروسازی پرداخته و گزارشی از مشکلات و چالش‌های پیش روی صنعت خودروسازی کشورمان ارائه داد.
به نقل از دنیای اقتصاد، فرشاد مقیمی در این نشست توضیح داد که افزایش کیفیت و توسعه عمق داخلی سازی از رویکردهای مهم ایران‌خودرو بوده و کمبود سرمایه در گردش مهم‌ترین چالش پیش روی آن است. افزایش هزینه تولید، نیاز بنگاه‌ها به سرمایه در گردش را افزایش داده و سیاست‌های حمایتی در این راستا وضعیت صنعت خودرو را از شرایط فعلی خارج خواهد کرد.
به گفته مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، بهبود وضعیت فعلی تولید، نیازمند ابزارهایی مهمی از جمله تسریع در تزریق نقدینگی به شبکه تامین و صنعت قطعه‌سازی است، تا از این مسیر، موج تازه‌ای در صنعت خودرو ایجاد شود.
نظرات
 
 
 
علی 1398/6/19
ای بابا. 40 ساله دارید حمایت میشید. یکم تکون بخورید. زخم بستر میگیرینا. خخخخخخخخخخخ

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران