فردا سایپا چه خودروهایی را پیش فروش می کند + جدول

گروه خودروسازی سایپا برای روز پنجشنبه 28 شهریورماه سال جاری، فروش نقدی و اعتباری برخی از محصولات خود را آغاز خواهد کرد و متقاضیان می توانند با مراجعه به وبسایت این گروه خودروسازی، خودروی مورد نظر خود را از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه ثبت نام و پس از 1 ماه دریافت کنند.
در طرح فروش نقدی گروه خودروسازی برای روز پنجشنبه 28 شهریورماه تنها خودروی تیبا صندوقدار با رینگ های فولادی و آلومینیومی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که قیمت تعیین شده برای فروش آنان به ترتیب 43 میلیون و 443 هزار تومان برای رینگ فولادی و 46 میلیون و 443 هزار تومان برای رینگ آلومینیومی خواهد بود.
علاوه بر این، گروه خودروسازی سایپا طرح فروش اعتباری هم برای مشتریان خود در نظر گرفته است که شامل خودروی "سایپا 151" و خودروی "تیبا صندوقدار" با دو رینگ فولادی و آلومینیومی می شود که جزییات فروش آنان را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا در روز پنجشنبه

فروش نقد و اقساط محصولات سایپا در روز پنجشنبه

نظرات
 
 
 
حامد 1398/6/27
سلام سایپا در تحویل فوری برخلاف ادعایش خودروهایش را سی روزه بعد از شصت روز تحویل می دهد لطفا اطلاع رسانی کنید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران