احتمال‌ ورود خودروهای روسی به ایران

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
گفته می شود که تولید خودرو در کشور در طی سال گذشته یک کاهش 22 درصدی را تجربه کرده است که دلیل اصلی آن تامین نقدینگی است.
به نقل از سایت رسمی روزنامه دنیای خودرو، دبیر انجمن خودروسازان ایران در خصوص همکاری صنعت خودروسازی کشورمان با دیگر خودروسازان جهان توضیح داد که خدمات پس از فروش خودروهای چینی ادامه دارد و تولیدکنندگان موظف هستند تا ۱۰ سال از آخرین تولید خدمات مناسب را ارائه دهند. در نتیجه نگرانی زیادی برای صاحبان خودروهای چینی وجود ندارد.
وی در خصوص احتمال همکاری با شرکت های خودروسازی روسی نیز عنوان کرد زمانی که چینی‌ها به تقاضای ما پاسخ نداده باشند احتمال این که ایران سراغ خودروهای روسی برود وجود دارد. این موارد به مسائل سیاسی باز می‌گردد اما مردم از خودروهای روسی استقبال نمی‌کنند. ما زمانی که چاره‌ای نداشتیم باید به سمت خرید این نوع خودروها برای نوسازی ناوگان برویم.
نظرات
 
 
 
zak2012 1398/7/3
فعلا نون تو چینی هاست اونها رو عشقه ، خدا رو شکر که بعد از 40 سال مونتاژکاری عرضه تولید ماشین رو خودتون ندارید
مصطفی 1398/7/3
چه تبلیغی میکنن که مردم از خودروهای روسی استقبال نمیکنن. قبل از این وزیر هم همینو گفت. معلوم نیست پشت این اظهار نظر هاباز چه نقشه شومی برای ملت کشیدن
سعید 1398/7/3
یادش بخیر تو یه مصاحبه ای همین شخص دبیر انجمن خودروسازان ایران، ازش سوال پرسیدن که شما چه ماشینی سوار میشی؟؟ گفت خودروی داخلی، گفتن چه خودروی داخلی ای؟؟ گفت مگان. گفتن مگان که خودروی داخلی نیست، خودروی مونتاژیه و چرا پراید سوار نمیشی؟؟ جالبه که عصبانی شد و گفت مگه قراره منم مثل شما ماشین سوار شم؟؟؟!!!!
خب عزیز دل، شمایی که خودتو از مردم جدا میدونی چطور برا مردم تصمیم میگیری؟؟
در ضمن شما خودروی روسی آرودی که استقبال مردم رو ببینی؟؟ قطعا از آشغالایی که ایرانخودرو و سایپا سر هم میکنن و امثال شما بهتون بر میخوره که برید پشتش بشینید که بهتره.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران