پارس خودرو و تولید کوئیک کراس اتومات با تغییرات ظاهری

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
روز گذشته تصاویری از خودروی سایپا کوئیک با تغییرات ظاهری نسبتا خوب منتشر شد و سپس اعلام شد که این نسخه از سایپا کوئیک با نام "کوئیک کراس" و به همراه گیربکس اتومات به خط تولید اضافه خواهد شد و از همه مهم تر، وظیفه تولید آن را شرکت "پارس خودرو" برعهده خواهد گرفت.
در حال حاضر اطلاعات دقیقی از این نسخه منتشر نشده است و تولید این خودرو در مراحل مقدماتی بوده و احتمالا تا 3 الی 4 ماه آینده خط تولید آن رسما با نام "کوئیک کراس" در پارس خودرو آغاز خواهد شد. اما باتوجه به تصاویر بدست آمده از این نسخه می توانیم شاهد تغییرات شرکتی نسبتا خوبی بر روی این اتومبیل باشیم که برجسته ترین تغییر آن می تواند رنگ قرمز قسمت های مختلف بدنه اتومبیل همچون قاب آینه های جانبی، سقف اتومبیل، زوار پایین درب ها و ... باشد که جزییات بیشتر آن در تصاویر آمده است و علاوه بر این، در داخل کابین هم شاهد استفاده از همین رنگ بندی ترکیبی در کنسول مرکزی خواهیم بود. در کنار این تغییرات، چراغ های مشکی رنگ پیشانی هم می تواند یکی دیگر از تغییرات برجسته سایپا کوئیک کراس به شمار آید که آن را تبدیل به یک گزینه جذاب برای جوانان خواهد کرد، هرچند برای اطلاع از مشخصات دقیق این خودرو و تغییرات کامل آن باید تا معرفی نهایی آن صبر کنیم.

کوئیک کراس اتومات

کوئیک کراس اتوماتکوئیک کراس اتومات

کوئیک کراس اتوماتکوئیک کراس اتومات

کوئیک کراس اتومات

نظرات
 
 
 
محمد 1398/7/10
واقعا خاک بر سرتون از تولید مورانو و تیانا رسیدین به تولید این قورباغه زشت ، آدم داشبوردش رو میبینه میخواد بالا بیاره
+- 1398/7/10
حالا اسمشو چی میزارن؟!
Moien 1398/7/10
پارس خودرو بدرد همین کارا میخوره..يه زمان ولش میکردی رنو 5 رو تا نيو پی کی 27 هم ادامه میداد
ریو سوار 1398/7/10
حتما به خاطر اضافه کردن رنگ قرمز ۲۰ میلیون میارن روش.🤔🤔🤔🤔
کیوان 1398/7/11
ال سی دیش کو پس؟ اونم خوردن؟
Zero 1398/7/11
حالا این پلاستیک های بازیافتی رنگی چند؟
فکر کنم یه 10 میلیون حساب کنند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران