صدای این فورد موستانگ ۱۱۴۳ اسب بخاری را حین تست داینو بشنوید +‌ فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
تیونرها به این دلیل فورد موستانگ را دوست دارند که پلتفرم آن با ارتقاهای مختلف مخصوصا در بخش قدرت سازگار است. شرکت مستقل فت‌هاوس فابریکیشن در مارتینزویل ایالت ایندیانا دوباره این قضیه را ثابت کرده و ویدیویی از یک فورد موستانگ GT جدید با توان تقریبا ۱۲۰۰ اسب بخار و گشتاور ۱۳۰۵ نیوتن متر منتشر کرده است.
در این کلیپ تیم این شرکت موستانگ را با پکیج R1250 توئین توربوشارژ شده مورد آزمایش داینو قرار می‌دهد. طبق آخرین تست، موستانگ حین مصرف سوخت زیستی E-85 و مجهز شده به کیت ذکر شده می‌تواند قدرتی دوبرابر قدرت شلبی GT350 را تولید کند.
این کیت شامل چندین توربوشارژر با طراحی دقیق و مناسب برای افزایش قدرت خودرو است. این تیم همچنین کیت را روی خودرو نصب کرده و تیونینگ داینو روی آن انجام می‌دهند تا مطمئن شوند همه چیز درست کار می‌کند.
اگر صاحب یک فورد موستانگ S550 نیستید، این تیم برای دیگر خودروهای عضلانی و اسپرت هم کیت‌های مخصوصی طراحی می‌کند. این شرکت علاوه بر تولید کیت برای موستانگ و شلبی، برای شورلت کامارو، دوج چلنجر و چارجر و حتی سوبارو WRX و STI هم کیت‌های ارتقای قدرت ارائه می‌دهد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران