قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با گشت و گذاری در بازار خودرو، به افزایش جزیی قیمت ها و یا ثبات آنان در بازار می رسیم و در این بین سایپا نیز در بیشتر محصولات خود ثبات قیمت را تجربه کرده است، ولی خب این شرایط برای تمامی محصولات سایپا صدق نمی کند و به عنوان مثال می توانیم به کاهش قیمت 800 هزار تومانی سایپا 111 و یا در نقطه مقابل به افزایش 300 هزار تومانی سایپا 131 و یا خودروی تیبا نسبت به روز گذشته اشاره داشت.
به نقل از دنیای اقتصاد، در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر آخرین قیمت تعدادی از خودروهای پرمتقاضی داخلی کشور:
قیمت خودروهای داخلی در بازار

قیمت خودروهای داخلی در بازار

نظرات
 
 
 
محمد 1398/7/22
بیشتر شبیه جوک هست ، که باید باعث خجالت و شرمساری یک عده بشه ، من که عمرا پولی که با زحمت در آوردم به این لجن بازار تزریق کنم
Alireza barooti 1398/7/22
هیچ مشتری حقیقی ای در بازار نیست ! حتی معاملات اندکی که در حد خودروهای داخلی یا خودروهای کارکرده زیر ۳۰۰ میلیون صورت میگیرد مربوط به دلالان است یا به صورت تهاتر . هر کسی که تمایل داشته باشه خودروش رو بفروشه حقیقتا باید زیر این قیمتها بزاره برای فروش .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران