پیش فروش تیبا و ساینا توسط سایپا برای روز دوشنبه 29 مهرماه + جدول

گروه خودروسازی سایپا از روز دوشنبه 29 مهرماه سال جاری، پیش فروش 2 محصولات خود را آغاز خواهد کرد و متقاضیان می توانند با مراجعه به وبسایت این گروه خودروسازی، خودروی مورد نظر خود را از ساعت 10 صبح روز دوشنبه ثبت نام کنند.
در طرح پیش فروش گروه خودروسازی سایپا دو محصول پرفروش این شرکت برای مشتریان در نظر گرفته است که شامل خودروی "ساینا دنده ای" با پیش پرداخت 27 میلیون تومانی و خودروی "تیبا صندوقدار" با پیش پرداخت 22 میلیون تومانی می شود که برای هردوی آنان سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد در نظر گرفته شده است، اما برای تحویل اتومبیل باید تا فروردین ماه 99 برای ساینا دنده ای و تا فروردین و اردیبهشت ماه 99 برای خودروی تیبا صندوقدار صبر کنید.

خودروپیش پرداختسود مشارکتسود انصرافزمان تحویل
ساینا دنده ای27،000،00015%12%فروردین 99
تیبا صندوقدار22،000،000فروردین و اردیبهشت 99
نظرات
 
 
 
سعید 1398/7/28
این هنوز ثبت نام های قبلی رو تحویل نداده و امروز فردا میکنه دزدی که شاخ گوش نداره
  • محمد 1398/7/29
    اون شاخو دم داداش نه شاخو گوش!
babol 1398/7/28
اقا پیش فروش چیه ... من مهر ۹۷ ثبت نام تیبا صندوق دار کردم تا الان هیچ خبری نیست ... چرا تحویل نمیدن... فقط دارن پیش فروش میکنن... جان جدتون پیش خرید نکنید
محمدفتاحی 1398/7/29
سلام ... من ثبت نام کردم ی پراید هر کی خواستش بیاد بدمش چون تا الان نیومد ...من اول تابستان ثبت نام کردم گفتن سی روزه انا الان ۴! ماه ۱۲۰ روز شده .... کلاهبرداریه ب خدا راس میگم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران