آخرین قیمت خودروهای داخلی ویژه سوم آذرماه + جدول

هفته گذشته با اعلام سهمیه بندی بنزین و همزمان افزایش قیمت 3 برابری آن به صورت آزاد، بازار خودروی کشور هم بار دیگر ساز افزایش قیمت کوک کرد و شاهد افزایش قیمت میلیونی خودروهای داخلی طی هفته گذشته بودیم، اما هفته جدید با آرامش بیشتری آغاز شد و با فروکش کردن هیجان بازار، قیمت برخی خودروهای داخلی روند نزولی به خود گرفت که در این بین می توانیم به کاهش 4 میلیون تومانی قیمت کیا سراتو نسبت به روز گذشته، کاهش قیمت 1 میلیون تومانی برخی از محصولات ایران خودرو و یا کاهش چندصد هزار تومانی محصولات سایپا اشاره داشت.
البته در این بین محصولاتی هستند که همچنان سودای افزایش قیمت میلیونی در سر دارند که در این خصوص می توانیم به افزایش 2 میلیون تومانی دنا پلاس توربو نسبت به روز گذشته و یا افزایش قیمت حدودا 2 میلیون تومانی خودروی تیبا نسبت به روز گذشته اشاره داشت. حال امروز به گزارش خودروبانک و به نقل از عصرخودرو، سعی داریم مروری بر آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار 3 آذرماه داشته باشیم که جزییات بیشتر آنان در جدول زیر آمده است.

آخرین قیمت خودروهای داخلی در 3 آذرماه

آخرین قیمت خودروهای داخلی در 3 آذرماه

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران