قیمت شاسی بلندهای تولید داخل چقدر است؟ ویژه هفته دوم آذر + جدول

اگر نگاهی به آمار فروش جهانی داده باشیم، خواهیم دید که خودروهای شاسی بلند در درجه اول، خودروهای کراس اوور در مرحله دوم و در مرحله سوم خودروهای پیکاپ جزو پرفروش ترین خودروهای جهان به شمار می آیند. حال بازار ایران هم از این قاعده مستثنی نبوده و می توان خودروهای شاسی بلند و کراس اوور را محبوب ترین کلاس خودرو در بازار کشور دانست، ولی خب این سگمنت محبوب به دلیل اختلاف قیمت زیادی که نسبت به خودروهای سواری در بازار کشور دارد و همچنین باتوجه به اقشار پرشمار متوسط و ضعیف جامعه، مشتریان زیادی قادر به خرید ماشین های شاسی بلند و کراس اوورهای معتبر اروپایی و آسیایی در بازار کشور نیستند، هرچند مشتریان با صرف هزینه کمتر از 400 میلیون تومانی یا در این محدوده می توانند صاحب خودروهای کراس اوور چینی در بازار کشور شوند که نمونه قیمت آنان باتوجه به قیمت های اعلامی در 6 آذرماه را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

قیمت شاسی بلندهای تولید داخل

قیمت شاسی بلندهای تولید داخل

نظرات
 
 
 
محمد 1398/9/9
شاسی بلند ؟؟؟!!! خخخخخخخ
بهتر بگین فرقون هایی که با این قیمت ها مفت نمیرزن
  • محمدرضا 1398/9/9
    شما منتظر بشین رولز رویس کالینان که توسط ایران قراره مونتاژ بشه رو بخری
    یه جوری مسخره کردی انگار تو امریکا زندگی می کنی و خبر نداری همین ماشین ها هم آرزوی بیش از نصفی از مردمه...حاله چه خوب و یا چه بد...همینه که هست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران