کاهش شدید قیمت خودرو در آخرین روز هفته سوم آذر

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بازار خودرو با کاهش قیمت ارز و همچنین وعده خودروسازان برای فروش فوری خودروها در هفته آینده در آخر هفته گذشته شاهد کاهش قیمت ها بود. به طور میانگین قیمت خودرو در روز پنجشنبه 21 آذرماه نسبت به روز گذشته حدود یک میلیون و 500 هزار تومان کاهش را به خود دیدند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از صداوسیما، بر اساس آخرین قیمت بازار خودرو، قیمت رنو تندر پلاس اتوماتیک وپراید 111 در معاملات روز پنجشنبه یک میلیون و 500 هزار تومان کاهش داشتند. پراید 131، پراید 132، ساینا و دنا نیز با کاهش متوسط 250 هزار تومانی خرید و فروش شدند.
قیمت پژو 206 تیپ 5 ساده، دنا پلاس توربو و رنو تندر پلاس دنده ای با کاهش یک میلیونی معامله شدند. قیمت پژو 206 تیپ 2 ساده، تیبا 2، پژو 206 صندوقدار و رانا ال ایکس نیز 500 هزار تومان کاهش داشتند.
همچنین قیمت پژو پارس، سراتو، پژو 207 اتوماتیک و رنو ساندرو اتوماتیک با 2 میلیون تومان کاهش در بازار معامله شدند.
گفتنی است قیمت خودروهای داخلی در بازار از ابتدای آبان ماه سال جاری تا کنون حدودا 20 درصد افزایش داشته اند.
نظرات
 
 
 
محمد 1398/9/23
این کاهش شدید هست ؟ تا نصف نشه ارزش خرید نداره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران