تولید هایما S7 ممکن است در آینده متوقف شود

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
درحالی که گروه صنعتی ایران خودرو به منظور جلب رضایت مشتریان خود در خصوص عدم تحویل "سوزوکی ویتارا" به آنان، خودروی شاسی بلند "هایما S7" را در طرح تبدیل سوزوگی ویتارا جایگزین کرده است، اما به نظر می رسد که اخیرا خودروی شاسی بلند هایما S7 نیز در عرضه خود به مشتریان دچار مشکل شده و شرکت خودروسازی ایران خودرو برای تبدیل تعهدات آن، خودروهای دیگری را به مشتریانش پیشنهاد می دهد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایران جیب، یکی از جدیدترین محصولاتی که احتمالا در تولید خود با مشکل مواجه شده و ممکن است شاهد توقف تولید آن در آینده باشیم، به نظر می رسد که خودروی شاسی بلند هایما S7 خواهد بود و گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین طرح تبدیل تعهدات خود به شاسی بلند چینی "هایما S7" اشاره کرده و امکان تبدیل آن به خودروی دنا پلاس توربوشارژر فراهم شده است که با موعد تحویل 30 روزه جایگزین تعهدات اسفند 97 تا پایان خردادماه 98 شاسی بلند مونتاژی هایما S7 شده است.
باتوجه به بررسی های انجام شده، خودروی شاسی بلند هایما S7 توربو با تاخیری یکساله در حال تحویل به مشتریان خود است که دلیل اصلی آن را می توانیم بازگشت تحریم های بین المللی صنعت خودروسازی بدانیم که باعث شد بسیاری از شرکای خودروسازان داخلی فعالیت خود را متوقف کرده و بازار ایران را ترک کنند و خودروسازان داخلی را با تعهدات فراوان و همچنین خودروهای بدون قطعه تنها بگذارند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران