پیش فروش پژو 206 تیپ 2، سمند LX و پژو پارس LX توسط ایران خودرو از فردا 30 دیماه + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
شرایط پیش فروش ایران خودرو از ابتدای دی برقرار بودند و تا آخرین روز اولین ماه زمستان برقرار خواهند بود. در طی این شرایط پیش فروش خودروهای مختلفی برای عرضه به مشتریان تدارک دیده شده بود و موعد تحویل آن‌ها نیز معمولا آذر و دی 99 عنوان شده است.
در آخرین روز دی‌ماه شرایط پیش فروش پژو پارس LX، پژو 206 تیپ 2 و سمند LX در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. پیش فروش پژو پارس LX با توجه به محبوبیت فوق‌العاده بالای این خودرو در بازار، می‌تواند برای مخاطبین جالب توجه باشد. پژو پارس LX از همان روزهای ابتدایی عرضه توانست در بازار برای خودش جایگاه مناسبی پیدا کند و با افزایش نوسانات بازار، قیمت این خودرو افزایش قابل توجهی داشته و تاثیر شدیدی از شرایط اقتصادی کشور دریافت کرده است.
شرایط پیش فروش پژو 206 تیپ 2 و شرایط پیش فروش سمند LX نیز همزمان با پژو پارس LX در دسترس مخاطبان قرار خواهند گرفت. پژو 206 تیپ 2 هاچ‌بکی پرطرفدار است که از دهه هشتاد خورشیدی تاکنون در بازار ایران حضور دارد و طرفداران قابل توجهی را به سمت خودش جذب کرده است. عمده رقیب این خودرو در بازار تیبا 2 محسوب می‌شود.
سمند LX نیز سدان خانوادگی پرطرفداری از ایران خودروست که خودرو چند نسل از خانواده‌های ایرانی بوده است. سمند ال ایکس در این‌ سال‌ها با پیشرانه‌های مختلفی از جمله XU7 پژو و EF7 موسوم به موتور ملی به بازار عرضه شد که نسخه حاضر در شرایط پیش فروش ایران خودرو، به موتور 1800 سی سی پژو مجهز است. با توجه به سختگیرانه‌تر شدن استانداردهای خودرویی از سال آتی، در بخشنامه ایران خودرو ذکر شده که این محصولات مطابق با آخرین استانداردها و مقررات جاری حاکم بر کشور تحویل خواهند شد.
همانند گذشته هر کدملی قادر است تنها یک دستگاه از خودروهای این بخشنامه را ثبت نام کند و این شرایط برای مشتریانی که در 18 ماه گذشته در شرکت هاي ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده و یا دراین مدت خودرو تحویل گرفته‌اند، قابل دسترسی نخواهد بود. در ادامه می‌توانید جدول شرایط پیش فروش ایران خودرو ویژه 30‌ ام دی‌ماه را مشاهده کنید:

خودرورنگهای قابل انتخابپیش پرداختموعد تحویلسود مشارکتسود انصراف
پژو پارس LXسفید، نقره ای، مشکی، خاکستری423000000دی 9915 %12 %
سمند LXسفید، نقره ای، مشکی، خاکستری، آبی کبود335000000دی 9915.5 %12.5 %
پژو 206 تیپ 2سفید، نقره ای، مشکی، خاکستری، قرمز دو پوششه، آبی کاسپین، گیلاسی333000000دی 9915.5 %12.5 %

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران