قیمت ها در اولین روز هفته رکورد شکست، تیبا از 70 میلیون تومان عبور کرد + جدول

با مروری بر قیمت خودروهای ارزان قیمت داخلی در اولین روز هفته 12 بهمن ماه، می توانیم شاهد افزایش قیمت چشمگیر خودروهای ارزان قیمت داخلی باشیم، به طوری که خودروی سایپا پراید 131 خود را به مرز 60 میلیون تومان نزدیک می کند و خودروی هاچ بک سایپا پراید 111 خود را از محدوده 60 میلیون تومانی جدا کرده و در روز شنبه 12 بهمن ماه، قیمت 62 میلیون و 700 هزار تومانی را به ثبت رسانده است.
خارج از خانواده سایپا پراید، می توانیم به خودروی تیبا در دو نسخه سدان و هاچ بک اشاره داشت که نسخه سدان آن با رینگ آلومینیومی از مرز 70 میلیون تومان عبور کرده و در بازار روز شنبه 12 بهمن ماه با قیمت 71 میلیون تومانی معامله شده است، درحالی که نسخه هاچ بک آن با اختلاف 2 میلیون و 100 هزار تومانی ثبت قیمت شده بود که در ادامه می توانید جزییات بیشتر آن را به نقل از ایرانجیب شاهد باشید.

قیمت ها در روز شنبه 12 بهمن ماه

قیمت ها در روز شنبه 12 بهمن ماه

نظرات
 
 
 
محمودآقا 1398/11/13
واقعا کسی هم هست 62میلیون بده جای پراید اگر یه روزی 62میلیون جای پراید پرداخت کنم بلافاصله به یک مرکز درمانی برای تست نوارمغز خواهم رفت
علی 1398/11/15
من دقیقا اواخر اذر یه ریو اتوماتیک گرفتم هفتاد تومن اخه تیبا اشغال چخبره هفتاد و خورده ای یا پراید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران