افزایش چند میلیون تومانی قیمت خودرو از اوایل هفته + جدول هفته دوم بهمن 98

در حالی که شرکت های خودروساز داخلی حرف از افزایش تولید محصولات خود می زنند، بازار کشور همچنان نیازمند عرضه بیشتر خودرو از سوی خودروسازان داخلی است و بیشتر از همه عدم عرضه به موقع و همچنین فروش فوری محصولات، باعث شده تا شاهد افزایش چشمگیر قیمت خودرو در روزهای اخیر باشیم، به طوری که روز گذشته 13 بهمن ماه شاهد رسیدن قیمت پراید 131 به قیمت 59 میلیون و 700 هزار تومانی بوده ایم و یا نسخه هاچ بک سایپا 111 به قیمت 63 میلیون و 700 هزار تومانی رسیده است. دیگر خودروی ارزان قیمت بازار را می توانیم خودروی تیبا بدانیم که با رینگ آلومینیومی به قیمت 73 میلیون تومان رسیده است.
حال امروز به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرانجیب، در ادامه سعی داریم مروری بر قیمت روز یکشنبه 13 بهمن ماه داشته باشیم که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

آخرین قیمت خودرو در بازار

آخرین قیمت خودرو در بازار


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران