حداکثر سرعتی که در حالت دنده عقب می تواند رفت چقدر است؟ + فیلم زیرنویس فارسی

هنگام رانندگی با اتومبیل شخصی، همیشه به پارامترهای مختلف اتومبیل دقت لازم را داریم و سعی میکنیم تا از سرعت غیرمجاز تجاوز نکنیم، سعی میکنیم میزان سوخت موجود در باک را کنترل کنیم و یا زیر چشمی نگاهی به آمپر دما و شرایط موتور می اندازیم. هنگام رانندگی دقت زیادی بر روی سرعت اتومبیل داریم و گاهی اوقات در یک جاده خلوت تلاش می کنیم تا بفهمیم که حداکثر سرعت اتومبیلمان چقدر است، اما هیچوقت به این موضوع توجه نکرده ایم که ماشینمان تا چه سرعتی توانایی حرکت در حالت دنده عقب دارد.
در رابطه با همین موضوع، گروه خودروبانک یک فیلم در انتهای مقاله قرار داده است که نشان می ‌دهد یک خودروی استاندارد جاده ای تا حداکثر چه سرعتی می تواند در حالت دنده عقب رانندگی کند. البته این آزمایش بر روی محصولات شرکت فورد انجام شده و ممکن است در خودروهای دیگر متفاوت باشد، اما تماشای این ویدیو با زیرنویس فارسی می تواند جالب توجه باشد.


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران