روند کاهشی قیمت ها در بازار آغاز شده است؟

اگر پیگیر قیمت ها در بازار خودرو باشید، خواهید دید که در هفته های اخیر قیمت خودرو در بازار سر به فلک کشید و یک رکورد جدید را در تاریخ خود به ثبت رسانده است، به طوری که خودروی سایپا پراید 111 در روزهای گذشته با قیمت بیشتر از 70 میلیون تومانی در بازار معامله شد و یا خودروی تیبا 2 از مرز 80 میلیون تومانی عبور کرده است، ولی به گزارش ایرانجیب، بررسی قیمت ها در روز گذشته نشان می دهد که بازار خودروی کشور باوجود صعود یکباره قیمت در طول یک هفته اخیر، اندکی آرام گرفته و مجدد شاهد نزول قیمت ها در بازار خواهیم بود.
ایرانجیب مدعی است که رصد قیمت ها در بازار خودرو، نشان می دهد که باوجود رکوردشکنی قیمت ها در روز شنبه و ثبت بالاترین قیمت ها در بازار خودروی کشور، مجدد شاهد تغییر مسیر و روند نزولی قیمت ها در بازار خواهیم بود و این کاهش قیمت درحالی رخ می دهد که مشتریان از قیمت آنان در بازار بی اطلاع بوده و دچار یک نوع سردرگمی شده اند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران