روبنس باریچلو: لوئیس همیلتون بهتر از فرناندو آلونسو است

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده
روبنس باریچلو معتقد است با وجود اینکه فرناندو آلونسو و لوئیس همیلتون هر دو رانندگان بزرگی هستند اما باید پذیرفت لوئیس در مرتبه بالاتری از آلونسو قرار می‌گیرد.

این راننده برزیلی در پاسخ به سوال طرفدارانش در اینستاگرام که پرسیده بودن کدام یک از این دو حریف سابق او بهتر هستند این پاسخ را داد:

به نظر من همیلتون بهتر است باید توجه کنید زمانیکه آن دو رقابت با یکدیگر را آغاز کردند در ابتدای مسیر قهرمانی بودند، اما امروز همیلتون ثابت کرده است که برتر از فرناندو است.

روبنس در گذشته با هردو این رانندگان رقابت نزدیکی داشته است اما دوستی نزدیکی با آلونسو دارد و جواب او برای بسیاری تعجب برانگیز بود، با این وجود روبنس توانی های راننده سابق تیم مک لارن را اینگونه توصیف کرد:

آلونسو در یک ماشین خوب می‌تواند به روش های مختلفی رانندگی کند و بهترین نتیجه را برای تیمش کسب کند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران