جزییات طرح تبدیل محصولات رنو به سایپا کوئیک توسط سایپا اعلام شد + جدول

گروه خودروسازی سایپا ضمن عذرخواهی و تشکر از مشتریان محصولات گروه رنو که به دلیل مشکلات تامین و تولید قطعات با این گروه خودروسازی نهایت همکاری را انجام داده اند، شرایط تبدیل خانواده رنو به خودروی "سایپا کوییک R" را اعلام کرد و مشتریان می توانند باتوجه به جدول ارائه شده از سوی این گروه خودروسازی، نسبت به تبدیل و دریافت 2 یا 3 دستگاه خودروی سایپا کوییک R اقدام کنند.
گروه خودروسازی سایپا در چهارمین فراخوان طرح های پیشنهادی خود برای تبدیل محصولات غیرقابل عرضه و همچنین کسانی که تاکنون دعوتنامه تکمیل وجه مابه التفاوت برای آنان صادر نشده است، جهت اجرای طرح تبدیل از ساعت 14 روز یکشنبه 21 اردیبهشت ماه می توانند مطابق جدول زیر نسبت به تبدیل خودروهای ثبت نامی خود اقدام کنند. لازم به ذکر است که برای خودروی کوییک R در این طرح فروش قیمت 44 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.

جزییات طرح تبدیل جدید سایپا برای محصولات رنو

جزییات طرح تبدیل جدید سایپا برای محصولات رنو

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران