جلوپنجره بزرگ جدید بی ام و روی سری 4 جدید اعمال خواهد شد

بی ام و پیش از این اعلام کرده بود که مشتریان این شرکت نسبت به جلوپنجره های بزرگ محصولاتش ابراز علاقه کرده اند و هرچقدر بزرگ تر باشند، جذابیت بیشتری برای آنان خواهد شد و به همین دلیل نسخه کانسپت "بی ام و سری 4" را با بزرگ ترین جلوپنجره ممکن معرفی کرد که از بالا تا پایین سپر را در بر گرفته بود. هرچند این جلوپنجره در کنار استقبال برخی طرفداران، واکنش های منفی متعددی از سوی رسانه ها و برخی مخاطبان را به همراه داشت، اما چندی پیش با انتشار تیزری کوتاه از نسخه نهایی بی ام و سری 4 نسل جدید، به نظر می رسد که این خودروساز آلمانی بی خیال جلوپنجره بزرگ خود نشده و تصمیم جدی دارد تا آن را در نسخه نهایی سری 4 مورد استفاده قرار دهد.
نسل جدید بی ام و سری 4 که پیش از این به صورت کانسپت معرفی شد، گویا مراحل توسعه خود را پشت سر گذاشته و قرار است به عنوان یک محصول کاملا نوآورانه و جذاب، شرایط لازم برای احیای مجدد سری 4 را فراهم کرده و موجب افزایش فروش آن در بازار شود. حال نکته جالبی که در نسخه نهایی مورد توجه قرار گرفته، جلوپنجره بسیار بزرگ خودرو است که به رغم انتقاد برخی رسانه ها و مخاطبان، در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.
نظرات
 
 
 
محمد 1399/3/10
امسال بنز و بی ام و تصمیم گرفتن گند بزنن تو طراحی خودشون . این از جلو پنجره زشت بی ام و اونم از طراحی بنز اس کلاس

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران