ممنوعیت ورود افراد بدون ماسک به مترو و اتوبوس

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره مصوبه دولت مبنى بر اجبارى شدن استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس اعلام کرد که دولت و وزارت بهداشت این دغدغه را دارند که فاصله اجتماعی در استفاده مردم از اتوبوس و مترو رعایت شود از این رو در ۱۲۷ ایستگاه مترو و پایانه هاى اتوبوسرانى، از هم اکنون ماسک به قیمت مناسب عرضه می شود و حتی امکان عرضه ماسک در پایانه هاى تاکسیرانى تهران نیز فراهم شده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به تصمیمات جدید شهرداری تهران به منظور اجباری شدن استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس، اضافه کرد که از شنبه ١٠ خرداد سخت گیری‌ های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس انجام خواهد شد.
هاشمی در پایان تصریح کرد: از مردم می ‌خواهیم که برای حفظ سلامتی خودشان فاصله های اجتماعی را رعایت کنند و همکاری لازم را نیز در استفاده از ماسک در ناوگان عمومى شهر داشته باشند، در غیر این صورت از ورود افرادی که از ماسک استفاده نکنند، به ناوگان حمل و نقل عمومی جلوگیری خواهد شد.
نظرات
 
 
 
نوید 1399/3/10
این همه ماسک احتکار شده دارن باید یه جوری به فروش برسونن دیگه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران