تمدید مهلت پرداخت وجه علی الحساب محصولات سایپا تا پایان امروز؛ شنبه 31 خرداد

روز یکشنبه 25 خردادماه، قرعه کشی پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا با حضور نهادهای مختلف نظارتی برگزار شد و همچنین از بعد از ظهر دوشنبه 26 خردادماه، امکان واریز وجه علی الحساب خودروها برای متقاضیان با تعیین مهلت 72 ساعته در روزهای کاری فراهم شد، ولی حالا باتوجه به تعطیلی روزهای چهارشنبه و جمعه، مهلت پرداخت وجه خودرو 48 ساعت دیگر تمدید شده است تا متقاضیان جامانده از تکمیل وجه علی الحساب پیش فروش یکساله سایپا، فرصت کافی برای پرداخت وجه خود داشته باشند.
حسین کاظمی، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اشاره به تعطیلی روزهای چهارشنبه و جمعه، از تمدید مهلت پرداخت وجه خبر داد و به همین ترتیب، مشتریان تا ساعت 24 روز شنبه 31 خردادماه فرصت دارند تا نسبت به پرداخت وجه علی الحساب خرید خودرو اقدام کنند. به گزارش خودروبانک و به نقل از سایپانیوز، واریز اینترنتی وجه به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل امکان پذیر خواهد بود و تا ظهر روز پنجشنبه 29 خردادماه، حدود 70 درصد از منتخبان قرعه کشی طرح پیش فروش یکساله محصولات سایپا موفق به پرداخت وجه علی الحساب شده اند و سایر مشتریان نیز با تمدید مهلت پرداخت، تا پایان روز شنبه 31 خردادماه فرصت دارند تا نسبت به واریز وجه اقدام کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران