عرضه مجدد شاهین و مدل‌های جدید کوییک و ساینا توسط سایپا از هفته آینده

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده

با توجه به اطلاعیه جدید گروه خودروسازی سایپا، این شرکت از هفته آینده طرح‌های فروش متنوعی را ارائه خواهد داد.

به نقل از سایپانیوز، طرح هایی که سایپا هفته آینده ارائه خواهد داد شامل طرح های پیش فروش و مشارکت در تولید بوده و علاوه بر محصولات فعلی این شرکت شامل خودروهای شاهین و مدل‌های جدید کوییک و ساینا را نیز خواهد بود.

در هفته جاری مشخصات فنی و امکانات جدیدترین مدل کوییک یعنی کوییک آر پلاس منتشر شد. این خودرو نظر مشخصات فنی تفاوتی با تیبا و کوییک معمولی و ساینا نداشته اما از نظر مشخصات رفاهی و امکانات کمی پیشرفته تر است.

گفته می شود هدف سایپا از ارائه این طرح های فروش مدیریت بازار خودرو و کاهش التهابات بازار است.

در حال حاضر و با توجه به نوسانات اخیر نرخ ارز قیمت خودروهای داخلی مجددا بین 15 تا 20 درصد افزایش یافته و در همین راستا نیز شرکت های خودروسازی از جمله سایپا تلاش می کنند که با ارائه طرح های فروش و افزایش عرضه کمی از التهابات بازار خودرو را بکاهند.

به منظور قطع دست دلالان و واسطه گران نیز تمامی محدودیت های طرح های فروش قبلی در طرح های فروش آتی نیز همچنان پابرجا خواهد بود. امید می رود به واسطه تمامی محدودیت های اعمال شده خودروهای تولیدی سایپا به دست مصرف کنندگان واقعی رسیده و بازار خودرو از چنگال دلالان و واسطه گران خارج شود.

جزئیات مربوط به طرح های مذکور و نحوی اجرای آن ها به زودی توسط گروه خودروسازی سایپا منتشر خواهد شد.

خرید خودروهای سایپا

اگر قصد خرید خودروهای سایپا را دارید، می توانید به گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی به شماره 02152888800 به آدرس تهران، شعبه نازی آباد، خیابان شهیدرجایی، پایین‌تر از میدان بهشت، پلاک 262، فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن و سایپا مراجعه کنید.

دیگر نمایندگی ها

شعبه نیایش: بزرگراه هاشمی رفسنجانی غرب، کندروی ستاری، بعد از خروجی ستاری جنوب، خیابان جوانمرد، انتهای کوچه ششم

فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو

واحد فروش 02144874265

شعبه سعادت آباد: سعادت‌آباد، میدان کتاب، به سمت خیابان کوهستان، خیابان احسان جنوبی، پلاک 22

فروش مدیران خودرو

واحد فروش 02122342717

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران