جزییات جدید از پیش فروش 4 محصول سایپا منتشر شد؛ از یکشنبه 10 صبح

مجید باقری، قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به طرح جدید فروش این شرکت، اعلام کرد که بلافاصله بعد از انجام قرعه کشی در روز شنبه 4 مردادماه، طرح جدید عرضه محصولات این گروه خودروسازی در روز یکشنبه ۵ مرداد آغاز خواهد شد و مشتریان می توانند در این طرح فروش همانند عرضه قبلی، در قالب طرح فروش "مشارکت در تولید" و با موعد تحویل در سال آینده، نسبت به ثبت نام محصولات دیگر سایپا اقدام کنند.

در طرح فروش قبل سه خودروی جدید شاهین، کوییک S و ساینا S پیش فروش شدند، اما قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد که در طرح مشارکت در تولید جدید این شرکت محصولاتی همچون کوییک معمولی و کوییک R و همچنین دو مدل خودروی سایپا 151 معمولی و آپشنال ثبت نام خواهد شد. لازم به ذکر است که در طرح مشارکت در تولید، به پیش پرداخت مشتریان سود مشارکت تعلق خواهد گرفت.

مجید باقری با اشاره به قرعه کشی روز شنبه 4 مردادماه، اعلام کرد که در این طرح فروش تعداد 120 هزار نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد تنها به 12 هزار نفر خودرو تعلق می گیرد.

نظرات
 
 
 
شایان 1399/5/5
تا کی باید از دست سایپا بکشیم
ماشینو به قیمته ساله دیگه بهمون میده با کیفیت حلب
#ثبت نام نکردن خودرو

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران