برنامه مناسب وزير پيشنهادي صمت برای حل مشکلات بازار خودرو، رزم حسيني در وزارت صمت موفق عمل خواهد كرد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزير پيشنهادي صمت برای حل مشکلات بازار خودرو برنامه خوبی ارائه کرده است.

به گزارش سايپا نيوز، جعفر قادری با اشاره به بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صمت، تصريح كرد: رزم حسيني از مجلس رأی اعتماد خواهد گرفت چرا که نمایندگان مجلس مي دانند وی فردی توانمند و کار بلد است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: وزير پيشنهادي صمت استاندار کرمان بوده و در حال حاضر استاندار خراسان رضوی است؛ سوابق وي نشان می‌دهد کارنامه خوبی داشته و قطعا در وزارت صمت هم وزیر موفقی خواهد بود.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس تأکید کرد: برنامه‌های رزم‌حسینی در حوزه معدن، صنعت و تجارت را مطالعه کردم و دیدم وي براي مشکلات فعلی وزارتخانه برنامه هاي خوبي دارد.

وی یکی از مشکلات وزارت صمت را بازار خودرو دانست و گفت:‌ با توجه به اراده و تخصصي که رزم‌حسینی دارد، بازار خودرو ساماندهی خواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران