آغاز پیش فروش 5 محصول سایپا از روز چهارشنبه 9 مهرماه + جدول

گروه خودروسازی سایپا در طرح جدید پیش فروش محصولات خود ویژه مهرماه، عرضه 5 محصول مختلف را با موعد تحویل تیر، مرداد و شهریورماه سال 1400 در نظر گرفته است که از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 9 مهرماه آغاز شده و مشتریان تنها 3 روز فرصت ثبت نام و شرکت در این طرح فروش را خواهند داشت.

پیش فروش کوئیک R و ساینا دنده ای

در این طرح پیش فروش محصولاتی همچون ساینا دنده ای، تیبا 2، تیبا صندوقدار، سایپا 151 و همچنین خودروی کوئیک R ثبت سفارش خواهد شد که برای اطلاع از مبلغ پیش پرداخت و موعد تحویل تعیین شده برای هر خودرو می توانید به جدول زیر توجه کنید:

شرایط پیش فروش محصولات سایپا

برای خرید چه باید کرد؟

برای شرکت در شرایط فروش سایپا و خرید محصولات این شرکت، می‌توانید به گروه نمایندگی‌های پورسعید خلیلی مراجعه کنید. برای خرید این خودروها بعد از خرید و ثبت نام در سایت سایپا، می توانید نمایندگی خلیلی را انتخاب کنید. شعبه میدان بهشت گروه نمایندگی‌های پورسعید خلیلی با ارائه خدمات فروش گروه سایپا، میزبان شما مشتریان گرامی خواهد بود. برای مراجعه به این نمایندگی می‌توانید به آدرس خیابان شهید رجایی، پایین‌تر از میدان بهشت، پلاک 262 مراجعه کنید یا آن‌که با شماره تلفن 02152888800 تماس حاصل کنید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران