قرعه کشی فروش فوق‌ العاده سایپا انجام شد، اسامی برندگان فردا اعلام می‌شود

پس از انجام قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو، نوبت به سایپا رسید تا قرعه کشی شرایط فروش فوق العاده خود را انجام داده و افراد انتخاب شده را اعلام کند. در این نوبت از شرایط فروش فوق العاده سایپا، هشت محصول شامل سايپا 151، دو مدل تيبا، ساينا، ۳ مدل وانت نیسان و پادرا پلاس قابل ثبت نام بودند.

مطابق اعلام سایپا، در این شرایط فروش فوق العاده ۷۲۴ هزار و ۶۸۴ نفر ثبت نام کرده بودند که از میان آن‌ها ۷۱۷ هزار و ۹۹۷ نفر واجد شرایط شرکت در قرعه کشی بوده‌اند. ظرفیت خودروهای موجود در شرایط فروش سایپا نیز هفت هزار خودرو بوده است. بنابراین به طور تقریبی برای هر 102 نفر در این شرایط، یک دستگاه خودرو وجود داشته است.

آمار تفکیکی خودروهای موجود در شرایط فروش سایپا به این شرح است: 500 دستگاه تیبا صندوقدار، هزار دستگاه تیبا 2، 500 دستگاه ساینا، هزار دستگاه وانت پراید یا سایپا 151، 300 دستگاه وانت نیسان بنزینی، ۰دستگاه نیسان بنزینی آپشنال، ۱۸۰۰ دستگاه نیسان دوگانه سوز و ۱۰۰ دستگاه پادرا پلاس.

مطابق اعلام سایپا، اسامی منتخبان در این دور از فروش فوق العاده پس از تایید نهایی توسط نهادهای نظارتی، ظهر فردا اعلام خواهد شد. منتخبين فرصت دارند كه تا 72 ساعت بعد از اعلام نتايج نسبت به پرداخت کل وجه بر اساس خودرويی كه درخواست دادند، واريز وجه انجام دهند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران