جیلی و مرسدس بنز برای ساخت نسل جدید موتورهای کم مصرف همکاری می کنند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

کمپانی خودروسازی دایملر آلمان و همچنین جیلی چین با انتشار یک بیانیه، از سرعت بخشیدن به همکاری های خود در راستای طراحی، تولید، تجاری سازی، مهندسی و توسعه محصولات جدید خبر دادند که یکی از پروژه های مهم آنان می تواند طراحی و ساخت موتورهای نسل جدید کم مصرف با بازدهی بالا باشد.

کمپانی خودروسازی جیلی که موفق به خرید بخش کوچکی از سهام دایملر شده است، همکاری متقابل را آغاز کرده و قرار است که در زمینه طراحی، تولید و تجاری سازی، مهندسی و توسعه محصولات جدید بایکدیگر همکاری های بیشتری داشته باشند.

یکی از اهداف این برنامه همکاری مشترک، طراحی و توسعه پیشرانه های درون سوز نسل جدید با امکان ساخت در چین و اروپا خواهد بود که در کنار مصرف سوخت بسیار پایین، می تواند بازدهی بسیار خوبی برای کاربران خود داشته باشد.

پیرو انتشار این خبر، یکی از اعضای هیئت مدیره دایملر و مرسدس بنز این خبر را تایید و سپس اعلام کرد که دوکمپانی خودروسازی دایملر و جیلی تصمیم جدی برای تولید نسل جدید موتورهای مدرن، اقتصادی و پاکسوز دارند که از آلایندگی‌ نزدیک به صفر برخوردار بوده و می تواند بازدهی خوبی برای کاربران داشته باشد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران