ایراد عجیب کرایسلر ۳۰۰ جدید پس از تحویل به مشتری، چراغ‌های جلوی متفاوت

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

تولید صدها هزار خودرو در هر سال کار آسانی نیست. اگرچه خودروسازان کنترل‌های کیفیت سختگیرانه را برای تضمین تولید یک محصول عالی انجام می‌دهند، اقدامات لجستیک زیادی برای این کار نیاز است. با این حال، حجم زیاد خودروهای در حال تولید باعث می‌شود امکان بروز اشتباه وجود داشته باشد. این همان اتفاقی است که برای یک کرایسلر ۳۰۰ مدل ۲۰۲۰ که در یک نمایندگی در فلوریدا فروخته شده رخ داده است. در تصاویری که از این خودرو منتشر شده، چراغ‌های جلو با یکدیگر متفاوت هستند و پنجره سمت مسافر هم نوار کرومی ندارد.

چراغ‌ سمت مسافر تیره‌تر از چراغ‌ سمت راننده به نظر می‌رسد، به طوری که انگار از دو خودروی مختلف هستند. به نظر می‌آید چراغ سمت مسافر از یک کرایسلر 300S باشد که تم تیرهتری دارد. البته این تنها مشکل این خودرو نیست. به نظر می‌رسد که پنجره سمت مسافر نوار کرومی ندارد، و بخش بالایی پنجره با نوار پلاستیکی مشکی مات پوشیده شده است.

در تماس تلفنی اولیه با متصدی پذیرش در نمایندگی فلوریدا، او گفت تصاویر کرایسلر ۳۰۰ کیفیت خوبی ندارند و به درستی این خودرو را به نمایش نگذاشته‌اند. یک تماس تلفنی دیگر با این نمایندگی گرفته شد که پاسخ داده نشد و هنوز تماسی از طرف نمایندگی با مالک خودرو صورت نگرفته است. یک جستجوی سریع در گوگل نشان می‌دهد اینکه خودروهایی با مشکلات و اشتباهات کوچک از کارخانه بیرون می‌آیند اتفاق جدیدی نیست.

در اواخر سال ۲۰۱۹، دوج مجبور شد ۱۷۳ دوج چارجر و چلنجر را فراخوانی کند، چون کارخانه چرخ‌های اشتباهی را با یک پکیج ترمز خاص روی آن‌ها نصب کرده بود. در نوامبر ۲۰۲۰، کادیلاک حدود ۱۰۰۰ سدان CT4 با نشان اشتباه T450 را به مشتریان تحویل داد. آن‌ها باید با نشان T500 تحویل داده می‌شدند. اشتباهات این‌چنینی رخ می‌دهند و گاهی اوقات خودروها حین انتقال آسیب می‌بینند، اما این تصاویر کرایسلر ۳۰۰ کمی عجیب هستند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران