تکلیف بنز و بی ام وهای غیراستاندارد(!) موجود در گمرک ایران به کجا رسید؟

یکی از عجیب ترین خبرهایی که اخیرا شنیدیم، عدم امکان صدور مجوز برای ترخیص محصولات مرسدس بنز و BMW از گمرکات کشور، آن هم به دلیل عدم توانایی پاس کردن استانداردهای لازم کشور بود که مورد توجه قرار گرفت و سوژه بسیاری از رسانه های خبری شد، با این حال به نظر می رسد که مدت زمانی برای تعیین و تکلیف خودروهای مذکور در گمرک تعیین شده است تا امکان ترخیص آنان بررسی شود.

حال در روزهای گذشته این خبر اعلام شد که بعد از مکاتبات صورت گرفته جهت تعیین تکلیف خودروهای مانده در گمرک، طی جلسه ای از سوی معاونت هماهنگی و نظارت اقتصادی معاون اول رئیس جمهور مدت زمان 3 هفته ای برای ارائه راهکاری برای تعیین تکلیف این خودروها در نظر گرفته شده است که شامل خودروهای پرحاشیه مرسدس بنز، پورشه و محصولات BMW نیز می شود که پیش از این اعلام شده بود به خاطر استانداردهای یورو ۵ نتوانسته اند مجوز استاندارد ایران برای ترخیص را دریافت کنند.

نظرات
 
 
 
عها 1399/10/30
حتما اشغالای خودتون دارن برید بمیرید تف به همتون

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران